- cvičitel základních pohybových aktivit

- cvičitel oddílu mladších žáků
- cvičitel oddílu starších žáků

email: jakub.slepicka@seznam.cz

mobil: +420 739 592 517

Jmenuji se Jakub Slepička, narodil jsem se v roce 1994 v Praze a vyrůstal jsem ve Strašnicích. Sokolu Strašnice se věnuji spolu s bratrem Honzou od roku 2006, kdy nás poprvé přivedli rodiče na cvičení starších žáků.
Sportoval jsem i před tím, na základní škole, kde jsem navštěvoval míčový kroužek. Nepatřil jsem zrovna mezi nejnadanější sportovce, ale chtěl jsem udělat něco pro celkové zlepšení mé fyzičky. Hledal jsem místo, kde bych se mohl sportovně vyřádit a kde bych měl kamarády, které bych vídal bez ohledu na měnící se školní či budoucí pracovní prostředí. Strašnický spolek se této role ujal na výbornou a já se postupně naučil lásce k pohybu, jistotě v jednání i snazší komunikaci s lidmi. Členové našeho Sokola mě ukázali nový pohled na svět a probudili ve mě nadšení pro udržení společné myšlenky naší organizace, k níž patří předávání zkušeností další generaci.
V současné době chodím dvakrát týdně cvičit mladší i starší žáky a díky novému oddílu dorostu se mohu naplno sportovně vyžít i já. Rád se jako cvičitel věnuji dětem, protože věřím, že má činnost motivuje děti k aktivnímu životu a dá jim stejnou radost z pohybu, jakou ve mně probudili i moji cvičitelé a kamarádi.

jakub_005.JPG jakub_001.JPG jakub_002.JPG jakub_004.JPG jakub_003.JPG jakubslepicka-1.jpg jakubslepicka-2.JPG jakubslepicka-3.JPG jakubslepicka-4.jpg