- cvičitel základních pohybových aktivit

- místonáčelnice jednoty
- cvičitelka oddílu mladších žákyň
- cvičitelka oddílu starších žákyň

email: helenakriglova@seznam.cz

mobil: +420 776 023 809

Ahoj!

Jmenuju se Helča Kriglová a narodila jsem se v srpnu roku 1993. Na svět jsem přišla v pořadí jako třetí ze čtyř sourozenců. Dalo by se takřka říct, že jsem vyrůstala v Sokole, protože oba moji rodiče zde působili a stále působí. Do Sokola mě tedy přivedli právě oni. Postupem času jsem se začala sžívat s dětským kolektivem a přišla jsem na to, že je mi mezi dětmi nejlíp. V Sokole jsem cvičitelkou mladších a starších žákyň.

Práce s lidmi celkově mě naplňuje, proto jsem si pro studium zvolila pedagogický směr. Mám bakalářský titul ze speciální pedagogiky a tento rok dokončuji magisterské studium andragogiky. Baví mě hudba, zpěv, tanec, divadlo, sport a cestování. Všechno to jsou zájmy, při kterých se odreaguji. Mám ráda zábavu a posezení s lidmi, kteří mi jsou blízcí, procházky s mým čtyřnohým kamarádem nebo si vezmu „kytárku“.

Jsem šťastná, že mám možnost věnovat se dětem a něčemu je naučit a předat jim to, co jsem získala od jiných učitelů či cvičitelů já.

Helca 01.jpg Helca 03.jpg Helca 04.jpg Helca 05.jpg