Úvodní strana / Akce /

Bačkorový bál

Bačkorový bál je již tradiční akcí pro dospělé, která v roce 2017 oslavila X. výročí. Možná se ptáte, proč zrovna "Bačkorový bál", protože není běžné, aby se na plese tančilo v bačkorách. Tato myšlenka vzešla již kdysi dávno z obav o poničení parket v nově zrekonstruované tělocvičně. Tento netradiční zvyk se uchytil a těší se velké oblibě. V posledních letech se kromě společenského oděvu a bačkor staly na jednu sezónu součástí povinného dress-code i brýle nebo klobouk.

Akce se koná vždy o říjnové sobotě v sále naší sokolovny. Občerstvení zajišťuje cateringová firma a o živou hudbu a zpěv se postará přítomná kapela. Součástí zábavného programu není pouze tančení, ale i tombola se zajímavými cenami, různé soutěže a také půlnoční překvapení, které si přichystali cvičitelé Sokola Strašnice. :)

Všechny novější fotografie z uplynulých Bačkorových bálů naleznete ve složce Galerie (zde).