Přeji hezký den.

Ještě jednou gratulujeme ke včerejší krásné akademii k vašemu výročí a děkujeme za pozvání.

Krásný víkend.

Jitka Rosenbaumová (Pražské združení ASPV)

Milá jednoto SOKOL STRAŠNICE.

děkuji za krásný zážitek a pohlazení mé sokolské duše. Děkuji za vaši dobrovolnou práci! Čiňte tak dál ve prospěch našeho národa! Mám z vás nesmírnou radost a dnešní večer budu prožívat ve vzpomínkách na malešické SOKOLY.

Díky moc a snad v září v tělocvičně nashledanou.

Jana Munčová (Sokol Malešice)

Byl to gejzír nadšení. Tryskal ze všech vystoupení. Měli jsme tu čest zúčastnit se jako diváci a věřte, že se nám chvílemi tajil dech. Celá akademie měla vynikající spád a jednotlivá vystoupení měla notnou dávku invence a vtipu. Byla to důstojná oslava 100 let. Byla to zároveň záruka daná do dalších let. Blahopřejeme všem tvůrcům i cvičencům.

Okouzlili jste nás

Květoslava a Jiří Halberštátovi