- cvičitel I. třídy všestrannosti

- vzdělavatel jednoty
- cvičitelka oddílu mladších žákyň

email: alzbeta.kujanova@gmail.com

mobil: +420 775 977 211

Narodila jsem se v roce 1990 a už od dětství jsem se věnovala sportu. Po několika zkušenostech jsem zjistila, že pokud se nechci stát „supersportovcem“, ale dělat sport pro potěšení, tak Sokol je díky své všestrannosti to nejlepší místo pro mě. V roce 2010 jsem úspěšně ukončila studium na gymnáziu Arabská, kde jsem studovala humanitní obor. Vystudovala jsem sportovní management na Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra a na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci jsem dokončila bakalářské studium v oboru volnočasové a zážitkové pedagogiky - Rekreologie.

Co se týká vzdělávání v oblasti cvičitelství, nejprve jsem prošla kurzem cvičitele IV. třídy, následně v 18 letech cvičitelem III. třídy a od té doby působím jako cvičitelka v oddíle mladších a starších žákyň. Práce s dětmi mě baví a jsem ráda, když jim mohu pomoci v rozvoji jejich schopností a dovedností. Kromě téměř 15-leté praxe cvičitelky v našem Sokole jsem při studiích jezdila jako instruktorka na školy v přírodě, adaptační a sportovní kurzy, apod.

Dnes jsem zaměstnancem České obce sokolské, kde zastávám funkci projektové manažerky projektu pro předškolní děti Se Sokolem do života a metodika v oblasti Sport pro všechny.

Mimo Sokolničení si ráda zahraju squash, tenis, voleyball a ráda jezdím na kole, třeba i do zahraničí. Ráda si přečtu pěknou knihu či zajdu do divadla, odmala hraji na klavír a miluji skládání puzzle a své domácí mazlíčky.

bety_005.JPG bety_002.JPG bety-2.jpg bety_001.JPG bety_003.JPG bety_004.JPG betka_001 bety-1.jpg bety-3.jpg bety-4.jpg bety-5.jpg