- cvičitel III. třídy všestrannosti

- vzdělavatel jednoty
- vedoucí oddílu mladších žákyň
- cvičitelka oddílu starších žákyň

email: alzbeta.kujanova@gmail.com

mobil: +420 775 977 211

Narodila jsem se v roce 1990 a už od dětství jsem se věnovala sportu. Po několika zkušenostech jsem zjistila, že pokud se nechci stát „supersportovcem“, ale dělat sport pro potěšení, tak Sokol je díky své všestrannosti to nejlepší místo pro mě. V roce 2010 jsem úspěšně ukončila studium na gymnáziu Arabská, kde jsem studovala humanitní obor. Nyní studuji na Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra, kde jsem se zaměřila na management sportu a k tomu ještě dálkově dojíždím na sportovní fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde studuji obor Rekreologie.
Co se týká vzdělávání v oblasti cvičitelství, nejprve jsem prošla kurzem cvičitele IV. třídy, následně v 18 letech cvičitelem III. třídy a od té doby působím jako cvičitelka v oddíle mladších a starších žákyň. Práce s dětmi mě baví a jsem ráda, když jim mohu pomoci v rozvoji jejich schopností a dovedností. Kromě 8-leté praxe cvičitelky v našem Sokole pracuji s dětmi i ve svém profesním životě. Jezdím jako instruktorka na školy v přírodě, adaptační a sportovní kurzy, spoluorganizuji sportovní a společenské akce pro děti…
Mimo Sokolničení si ráda zahraju squash, tenis, voleyball a ráda jezdím na kole, třeba i do zahraničí. Ráda si přečtu pěknou knihu či zajdu do divadla, odmala hraji na klavír a miluji skládání puzzle a své domácí mazlíčky.

bety_005.JPG bety_002.JPG bety-2.jpg bety_001.JPG bety_003.JPG bety_004.JPG betka_001 bety-1.jpg bety-3.jpg bety-4.jpg bety-5.jpg