Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice - založeno 18.10.1908

Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice - založeno 18.10.1908

  • Banner 1
  • Banner 2
  • Banner 3
  • Banner 4
  • Banner 5
  • Banner 6

- cvičitel III. třídy všestrannosti

email: jkrigl@seznam.cz

mobil: +420 736 104 158

Narodil jsem před pár, ale opravdu pár lety v Pardubicích, celý život jsem žil a stále žiji v Praze s rodiči a starší sestrou. Jako každé dítě sem vychodil základní školu posléze jsem přešel na gymnasium, kde jsem se začal věnovat přírodním vědám, konkrétně mne nadchla alternativní medicína, propojení mezi východem a západem, tyto zkušenosti jsem začal aplikovat do rehabilitační praxe, které se věnuji pět let.
V Sokole se věnuji oddílu starších žáků, ale více méně jsem si prošel všechny oddíly od předškolních dětí až po dorostence, jako cvičenec, pomahatel a cvičitel. Sokol mi dal spoustu skvělých zkušeností, které jsou mi přínosem jak v komunikaci s lidmi, tak v rozvoji všeobecné pohybové aktivity, který je v dnešní hektické době, více než potřebný. Kromě Sokola, mám samozřejmě spousty jiných aktivit, miluji cestování, čtení skoro všechny druhy sportu, i když se najde pár míčových her, které si mou oblibu nenašly.
Dále, jako dvojnásobný strejda se snažím věnovat své neteři a synovci, kteří mě naplňují neuvěřitelnou energií. Snažím se žít naplno a začínám objevovat svět pozitivní energie, jako člověk si vážím přínosných lidských aktivit, ale co nedokáži na lidech překousnout je nedochvilnost a závist, v dnešní době naprosto zbytečné vlastnosti. V životě se řídím jednoduchým heslem: Prohra není pád na kolena, prohra je, když z nich člověk NECHCE vstát.

honza_001 honza_002 honza_003 honza_004 honza_005 honza_006 junior-1.jpg junior-2.jpg junior-3.jpg honza_007 honza_008