Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice - založeno 18.10.1908

Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice - založeno 18.10.1908

  • Banner 1
  • Banner 2
  • Banner 3
  • Banner 4
  • Banner 5
  • Banner 6

- cvičitel III. třídy všestrannosti

- cvičitelka oddílu předškolních dětí

- cvičitelka oddílu Věrné gardy

 

Pocházím z Pardubic, kde mě tatínek od útlého věku přivedl so tamního Sokola, ve kterém byl také členem. Tam jsem absolvovala všechna cvičitelské školení. Coby učitelka v mateřské školce jsem měla vždy vztah k dětem a rozvoji jejich pohybového aparátu. Do Prahy jsem odešla za manželem, který působí v sokole Strašnice, kam sem plynule přešla. Dělám zde cvičitelku předškolních dětí. Svoje obě děti, jsem přivedla do Sokola, aby se naučili všestrannému pohybu, obě jsou zde cvičiteli.
Po 30 letech strávených ve školství, jsem musela tuto instituci kvůli zdravotním potížím opustit, Sokolu se ale věnuji nadále. Jako dvojnásobná babička se naplno věnuji svým vnoučátkům Markétce a Marečkovi.
Dále se vzdělávám na Universitě Nového doby se zaměřením na tělesné zdraví, emocionální vyrovnanost a prohloubení myšlení, to vše na základě propojení nejdůležitějších objevů fyziky, biologie s humanitními vědami, věnuji se také studiu němčiny a navštěvuji kurzy cvičení pilates. Mezi mé další zájmy patří práce na zahradě, kde si užívám čerstvého vzduchu, cestování s manželem, kde si užívám společně strávené chvíle. Nacházím zálibu ve čtení knih s naučně pedagogickým zaměřením na psychologii a rozvoj osobnosti dětí a dospělých.

ivanast_01.jpg ivanast_03.jpg ivanast_02.jpg ivana-st-1.jpg ivana-st-2.jpg ivana-st-3.jpg