- cvičitel II. třídy gymnastiky
- vodní záchranář III. třídy ČČK

- vedoucí oddílu mladších žáků
- vedoucí oddílu dorostenců
- cvičitelka oddílu starších žáků
- členka výboru Sokola Strašnice

email: janavalentova123@seznam.cz

mobil: +420 774 080 014

Narodila jsem se ve znamení lva v roce 1988 jako Jana Kriglová do sokolské rodiny mezi sourozence Páju, Helču a Vládíka. S postupem času jsem začala chodit cvičit jako mladší žákyně. Netrvalo dlouho a zjistila jsem, že mě to víc baví s klukama :-) a stala jsem se pomahatelkou u žáků. Po absolvování kurzů a dosažení zletilosti jsem dostala důvěru a stala se vedoucím oddílu mladších žáků.
V sokole ve Strašnicích je perfektní kolektiv a přátelská atmosféra. Osobně nemám ráda upjatost a pokrytecké lpění na tradicích a minulosti. Taky se mi nelíbí, když s dětmi pracují lidé, kteří k nim nemají vztah. S tím vším se v našem sokole nesetkáte, a proto je mi tu dobře. Jmenujeme se sice sokol, kterých je bezpočet, ale my jsme jedineční.
V roce 2012 jsem se vdala a změnila si jméno na Valentová, o rok později jsem jakožto doktorka práv završila studium na Právnické fakultě UK v Praze, o další rok později se mi narodila dcera Ivanka a rok a půl na to syn Honzík. Mám ráda kontaktní sporty, hudbu, historii, poezii a filmy.

jana_ivule Jana 4 jana-3.JPG Jana 2017.jpg