- cvičitel II. třídy všestrannosti
- vodní záchranář III. třídy

- hospodář jednoty
- vedoucí oddílu starších žákyň
- cvičitelka oddílu žen

email: holanova-pavla@seznam.cz

mobil: +420 774 047 436

Narodila jsem se v roce 1986 jako první ze 4 sourozenců. Moji rodiče i sourozenci jsou cvičitelé v sokole Strašnice. Prošla jsem si jako cvičenec i cvičitel téměř všechny oddíly, které zde existují (i muže J). V osmnácti letech jsem se stala vedoucí oddílu starších žákyň. V současné době také předcvičuji aerobic v oddíle žen.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze obor Mezinárodní obchod. Dále jsem nastoupila jako daňový asistent do nadnárodní auditorské společnosti. Jsem vdaná za manžela, který byl tímto odsouzen k tomu, aby se také stal členem našeho sokola. V létě 2013 se nám narodila dcerka Terezka a na jaře 2015 syn Tomík.

Kromě cvičení v sokole mám samozřejmě i jiné zájmy, např. hraji ráda volejbal a tenis, hraji na klavír, na kytaru, ráda čtu a každý víkend utíkám pryč z Prahy do přírody na chatu v Chlumci nad Cidlinou. Mým největším hobby je však moje rodina.

V sokole mě drží lidé, se kterými se tu setkávám, a děti, na kterých jsou vidět ať drobné či výraznější pokroky. I když má člověk někdy pocit, že chce zůstat doma, na hodinu nedorazit a dělat něco jen sám pro sebe, převáží vždy nakonec chuť do sokola jít, protože dělat něco pro druhé bez nároku na odměnu a s tím, že to ty, kterým se ve svém volném čase věnujete, baví, je velmi povznášející.