- cvičitel III. třídy všestrannosti

- náčelnice jednoty od roku 2004
- vedoucí oddílu rodičů a dětí
- vedoucí divadelního spolku "HEROES"

email: habibi-deti@email.cz

mobil: +420 776 593 164

V Sokole Strašnice působím od roku 1986, kdy jsem se přestěhovala do Prahy za svým mužem. Velmi záhy jsem pochopila, že Sokol je jeho druhým domovem a čas trávený v tomto společenství musím brát jako samozřejmost. V rámci udržení harmonie v manželství se jeho druhý domov stal i mým. Odbouraly se věčné diskuse o tom, jaký program nás čeká, zda procházky s dětmi nebo výjezd s partou „Sokolů“. Je pravda, že společní přátelé a zájmová činnost určitě pomáhá v našem rodinném soužití.

Když jsem se ptala svých dětí ( 3 dcery a jeden syn) co mám o sobě napsat, svorně odpověděly: „Napiš, že tvým zájmem jsou děti, děti, děti a uklízení.“ Nevím, co tím myslely, ale pravda je, že práce s dětmi je opravdu mé hobby. Čím jsem starší, tím více mě baví práce s mladými lidmi a ráda s nimi diskutuji. Mé děti jistě dodají: „Věčný diskutér- máma. Pokud chcete rychle diskusi ukončit mějte kolem nepořádek. Místo diskuse popadne hadr.!“
Ráda čtu citáty, sleduji filmy k zamyšlení, mám ráda hudbu a divadlo. Nesnáším nespravedlnost, lež a sobectví.
V civilním životě jsem ředitelkou mateřské školy a poradenského centra pro rodiče a dítě HABIBI, které jsme založili spolu s manželem. Také jsme založili STRADEU - Strašnickou dětskou agenturu, která pořádá recitační a pěvecké soutěže pro děti. Snažím se sledovat veřejné a politické dění. Pomáhám manželovi s nakladatelskou činností – vydávání knížek pro děti.
Také jsem už dvojitá tchyně a mám čtyři vnoučata, takže i babča.
S manželem jsme se snažili našim dětem vytvořit takové prostředí, aby mohly studovat, věnovat se svým koníčkům a najít si zaměstnání, které je bude bavit.
Činnost, kterou vykonávám v Sokole Strašnice, mě naplňuje.