Úvodní strana / Akce /

Výjezdní setkání

VÝJEZDNÍ SETKÁNÍ jsou akce pořádané Sokolem Strašnice pro cvičitele, pomahatele, starší žáky a žákyně.

1) Kola

Víkend na kolech je určen cvičitelům, pomahatelům a staršímu žactvu. Věkový limit u této akce je 13+.

2) Voda

Týdenní splouvání českých řek je určeno cvičitelům a pomahatelům. Věkový limit u této akce je 15+.

3) Běžky

Víkend na běžkách na horách pro cvičitele, pomahatele a žactvo. Věkový limit u této akce je 13+.

Cílem těchto akcí je jednoznačně stmelovat kolektiv cvičitelů a pomahatelů, kteří se při běžném hodinách cvičení v sokolovně pouze míjejí a mnohdy se ani nemají šanci potkat. Akce rovněž nabízejí možnost prožít společně spoustu neopakovatelných zážitků...

Všechny novější fotografie z uplynulých výjezdních setkání na kolech naleznete ve složce Galerie (zde).

Všechny novější fotografie z uplynulých výjezdních setkání na vodě naleznete ve složce Galerie (zde).

Všechny novější fotografie z uplynulých výjezdních setkání na běžkách naleznete ve složce Galerie (zde).