Aktuality:

V pátek 24.5.2019 odpadá hodina mladších i starších žáků florbalu. děkujeme za pochopení.

Od pátku 31.5.2019 pokračují hodiny opět ve standardních časek od 18:00 mladší žáci, od 19:00 starší žáci. Těšíme se na Vás.

Soutěže a Turnaje:

Oddíl florbalu pořádá každoročně flórbalový maraton Florbal 24 hodin. Bližší informace u hlavního trenéra oddílu nebo v sekci akce Sokola Strašnice - Florbal 24.

Florbal:

Hodiny florbalu jsou určeny pro žaky prvního a druhého stupně. První hodinu má žák zdarma (na ozkoušenou), při vzájemné spokojenosti následuje registrace. Podmínky pro registraci jsou jednoduché: vyplnit přihlášku, přiložit fotografii na legitimaci a zaplatit členské příspěvky. V neposlední řadě by měli mít žáci kvalitní obuv do tělocvičny a odpovídající oblečení. Doporučujeme, aby každý žák měl svoji florbalovou hůl (florbalku). Při vstupu do tělocvičny by nikdo neměl mít hodinky, řetízky, náramky apod., jelikož tyto předměty by mohl buď ztratit, nebo s nimi někoho zranit.

Tréninky:

začátečníci (mladší žáci):    PÁTEK 18 – 19 hodin