Úvodní strana / Oddíly /

Starší žákyně

Oddíl starších žákyň je určen pro dívky od 5. třídy základní školy a výše. Hodiny jsou velmi všestranné. Cvičíme na nářadí, stejně jako hrajeme míčové či jiné hry (vybíjená, florbal…). Do hodin je zapojeno i posilování a aerobik. Na jaře a na podzim chodíme na venkovní hřiště, kde se nám otevírají další možnosti pohybu – volejbal, basketbal, softball, atletika.

Hodiny probíhají v přátelském duchu. Důležitý je kolektiv dívek, které si rozumí a na hodiny chodí rády a z vlastní vůle.

Během roku nacvičujeme různá taneční vystoupení jak na akce naší jednoty, např. na mikulášskou nadílku a karneval, tak i na akce mimo naši jednotu, např. na Dětský galavečer agentury STRADEA.

Na cvičení nepatří prstýnky, náramky, řetízky a ostré sponky, kvůli kterým by mohlo dojít ke zranění. Je nutné mít svázané vlasy!

Hodiny probíhají v PONDĚLÍ a ve STŘEDU, vždy od 19:00 do 20:00 hodin.

vedoucí oddílu: Helena Kriglová

cvičitelé: Bětka Kujanová, Adéla Bezděková