Úvodní strana / Oddíly /

Mladší žákyně

Oddíl mladších žákyň je určen pro děvčata od první do čtvrté třídy základní školy. Cílem těchto hodin je rozvíjení pohybových schopností, harmonického formování postavy a správného držení těla, posilování tělesné kondice, formování sociálních a morálních vlastností. Náplň našich hodin je velice různorodá - od základů gymnastiky a atletiky, cvičení s hudbou, základů cvičení s náčiním (míč, švihadlo, obruč, stuha, tyč apod.) až po závodivé a sportovní hry, nácvik pódiových a hromadných skladeb. Podmínky pro registraci jsou jednoduché: vyplnit přihlášku, přiložit fotografii na legitimaci a zaplatit členské příspěvky. Poslední věcí, která by měla být brána v potaz je kvalitní obuv do tělocvičny a odpovídající oblečení. Při vstupu do tělocvičny by nikdo neměl mít hodinky, řetízky, náramky, náušnice, sponky do vlasů apod., jelikož tyto předměty by děvčata mohla buď ztratit, a nebo s nimi někomu ublížit.

Oddíl cvičí pravidelně v PONDĚLÍ a ve STŘEDU od 18.00 do 19.00 hodin.

vedoucí oddílu: Bětka Kujanová

cvičitelé: Helena Kriglová