Úvodní strana / Oddíly /

Starší žáci

Oddíl starších žáků je určen pro chlapce od páté do deváté třídy základní školy. Cílem těchto hodin je rozvinout veškeré pohybové dovednosti. Nezaměřujeme se proto jen na jeden druh sportu, ale pokoušíme se do našich hodin zapojit co největší množství různých sportovních a tělocvičných aktivit. V letních měsících se přesouváme na naše hřiště, kde hrajeme fotbal, basketbal a provozujeme lehkou atletiku. Na cvičení starších žáků se může zaregistrovat jakýkoliv žák odpovídajícího věku, který by o cvičení jevil zájem. Podmínky pro registraci jsou jednoduché: vyplnit přihlášku, přiložit fotografii na legitimaci a zaplatit členské příspěvky. Poslední věcí, která by měla být brána v potaz je kvalitní obuv do tělocvičny a na hřiště (nesmí mít kopačky) a odpovídající oblečení. Při vstupu do tělocvičny by nikdo neměl mít hodinky, řetízky, náramky apod., jelikož by tyto předměty mohl buď ztratit, a nebo s nimi někomu ublížit.

Oddíl cvičí pravidelně v ÚTERÝ a ve ČTVRTEK od 19.00 do 20.00 hodin.

vedoucí oddílu: Jan Slepička

cvičitelé: Jana Valentová, Jan Krigl junior, Patrik Borkovec, Jakub Slepička, Daniel Sejk, Lukáš Bartoš

pomahatelé:  Vláďa Krigl ml.