Úvodní strana / Oddíly /

Mladší žáci

Oddíl mladších žáků cvičí každé ÚTERÝ a ČTVRTEK, vždy od 18.00 do 19.00 hodin. Náplň jednotlivých hodin je různorodá. V tělocvičně trénujeme gymnastiku na nářadí, v létě na hřišti provozujeme atletické disciplíny, střídáme nejrůznější druhy kolektivních sportů a taky si trochu hrajeme. Naším cílem je, aby se děti vyřádily, odreagovaly se ze školních a dalších povinností, utvrzovaly tělesné zdraví a aby byly pohybově všestranné. To znamená, aby se dokázaly postavit k většině sportů, na které může aktivní člověk v životě narazit. K tomu všemu vede chlapce mladý a kamarádský kolektiv cvičitelů a pomahatelů, pro které je tato aktivita koníčkem.

vedoucí oddílu: Jana Valentová
cvičitelé: Jan Krigl juniorPatrik Borkovec, Jakub SlepičkaJan Slepička, Daniel Sejk, Lukáš Bartoš

pomahatelé:  Vláďa Krigl ml., Jáchym Vyčítal, Tomáš Profous