Jsme nezisková organizace Tělocvičná Jednota SOKOL Praha - Strašnice z.s.

Naši cvičitelé a činovníci Vám věnují svůj volný čas dobrovolně a zcela zdarma.

Ať již jste na naše webové stránky zavítali záměrně či pouhou náhodou, chtěli bychom Vám zde prezentovat naši sokolskou jednotu od svého založení až po současnost. Představíme Vám jednotlivé oddíly všestrannosti a sportovní oddíly naší jednoty, společenské a kulturní akce, které pravidelně pořádáme, a také Vás rádi seznámíme s našimi cvičiteli a činovníky.

Snažíme se neustále rozšiřovat a zkvalitňovat svoji činnost a samozřejmě také neustále zlepšovat prostředí, ve kterém cvičíme.

Jsme moderní jednota, která se neuzavírá ostatním, a proto Vás všechny, kteří máte zájem o udržování a zlepšování své tělesné a duševní kondice, nebo si jen občas rádi zacvičíte, srdečně zveme do svých řad. V případě, že Vás něco na našich stránkách zaujme, neostýchejte se a kontaktujte nás. Jsme otevřeni různým podnětům, názorům i připomínkám.

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a přejeme Vám jménem Sokola Strašnice hodně štěstí a zdraví ve vašem dalším životě.

Prapor jednoty

prapor_1 prapor_2