Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

TÁBOR (14.-21.8.2022)

Stav k půlce června: Zbývá 5 volných míst!

2022 tábor

Milí rodiče, kteří byste i letos rádi, nebo zvažujete poslat své dítko na naše sportovní soustředění, napište prosím jednoduchý email na "nacelnictvo@sokol-strasnice.cz" se jménem Vašeho dítěte a oddílem, který navštěvuje, a my Vám zpět zašleme Přihlášku s potřebnými informacemi o táboru.

Pokud se rozhodnete dítě / děti na tábor zapsat,

1. Potvrďte to co nejdříve v odpovědi na email s Přihláškou,

2. následujte instrukce v přihlášce včetně termínu a způsobu platby a výběru vyplněných přihlášek.

Přihlášení účastníci by již od konce května měli mít řádně zaplaceno a vyplněnou přihlášku včetně všech příloh a dokladů zaslanou emailem zpět! Nicméně aktuálně zaplňujeme volná místa - takže neváhejte napsat a požádat o přihlášku a další informace ;-) .

(posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, kopie očkovacího průkazu a kopie průkazu zdravotní pojišťovny)

Pokud byste se rozhodli, že dítě nepojede, napište nám Vaše rozhodnutí též, abychom zaplnili případná uvolněná místa.

Děkujeme a tšíme se na nové společné zážitky! 🙂

Za táborové vedoucí,
Jakub Slepička