Heslo jednoty

v srdci oheň."

Oddílu Rodiče s dětmi

Vážení rodiče,

po zvážení našich možností, kdy nejsme schopni vlastními cvičiteli zajistit tyto lekce, jsme se ve výboru rozhodli, že od září pro cvičení Rodičů s malými dětmi alespoň umožníme zprostředkování alternativy - cvičení u externího týmu, Cviko.cz, s jejichž cvičitelkami jsme již dříve spolupracovali a měli dobrou zkušenost

Tyto lekce budou nabízené dle standardního ceníku Cviko.cz, lekce budou poskytovány ve vybraných časech i v naší sokolovně, nezávisle na členství v naší jednotě.

Pokud budete mít zájem o toto kvalitní cvičení s dětmi, koukněte se na jejich nabídku a kontaktujte tým Cviko.cz přes kontakty na jejich webu http://www.cviko.cz/. Cviko aktuálně začíná se zápisem dětí do příštího školního roku.

Připomínáme též, že žádosti o vrácení příspěvků kvůli přerušené činnosti oddílu přijímáme nejdéle do konce června 2022.

Prosíme proto všechny dotčené, kteří tak ještě neučinili, aby na email matriky jednoty:

(matrika@sokol-strasnice.cz) napsali následující údaje
- Jméno a Příjmení vašeho dítěte, číslo průkazu (z přední strany se Sokolem, 4místné), pro kontrolu i výši Vámi uhrazených příspěvků a také číslo účtu, kam máme o stokorunu nižší částku zaslat.

Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Jakub Slepička, jménem náčelnictva

19.4.2022