Heslo jednoty

"V mysli vlast,

v paži sílu,

v srdci oheň."

Od pondělí 7. 9. začínáme se cvičením!

Zavádíme však speciální opatření, abychom od sebe oddělili skupiny a vyvarovali se případného přenosu Covidu-19.

Prosíme, přečtěte si níže připravený Manuál bezpečnosti a respektujete pokyny našich cvičitelů a pomahatelů, budou se přísně držet společně domluvených uvážených postupů.

(po kliknutí na obrázek se zvětší, stáhnout v PDF si jej můžete v dokumentech, či zde)

Základní informace:

1. Všem, kteří měli zaplacené členské příspěvky v prvním pololetí, se platnost členství přesouvá do druhého pololetí a mohou chodit do Sokola dál. Nové členy do oddílů nebudeme v tomto pololetí přijímat. Upozorňujeme, že se jedná o členský příspěvek, a ne o poplatek za jednotlivé hodiny. Děkujeme za pochopení a respektování těchto rozhodnutí výboru.

2. Upozorňujeme, že cvičitelé mmj. z bezpečnostních důvodů nebudou na cvičení vpouštět cvičence, kteří u sebe nebudou mít členský průkaz!

3. Sledujte dále naše informační kanály pro případ nových změn.

Těšíme se na Vás! (v tělocvičně či na hřišti - dle počasí a rozhodnutí Vedoucího hodiny) :-)

manual anti-covid-obrázek

1.9.2020