Heslo jednoty

v srdci oheň."

PREMIÉRA DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ

plakát k premiéře

K příležitosti stoletého výročí založení Československa jsme se rozhodli vytvořit novou divadelní hru pro dospělé s nesmlouvavým názvem Jsem tu kvůli daním!“. Děj je inspirovaný krásnou knížkou britského spisovatele H. E. Batese „Poupata odkvétají v máji“.

Velká porce anglického humoru nadívaná českou kulturou vás vtáhne na venkov devadesátých let, abyste sledovali, jestli se mladému daňovému úředníkovi povede dokončit svůj úkol navzdory husímu zástupu kulinářských argumentů a vemlouvavému pohostinství velké farmářské rodinky.

Přijďte se podívat na jednu ze (světových ;-)) premiér tohoto představení do tělocvičny Strašnické sokolovny. Předpremiéra pro strašnické sokoly a rodiny herců je již 17.11. od 18 hodin a pro přátele Sokola Strašnice je premiéra 9.12. od 19 hodin

Lístky můžete zamluvit pouze u naší režisérky Ivany Kriglové ml., osobně nebo po telefonu (776 593 164). Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na Vás.

divadelní oddíl HEROES