Heslo jednoty

v srdci oheň."

Výběr příspěvků pro rok 2018

POZOR!!! Změna výše příspěvků

bude probíhat pouze v uvedených termínech ve vestibulu Sokola Strašnice (nutno přinést legitimaci):

Středa 17. 1. 2018

- od 16 do 17 hod. jen oddíl rodičů a dětí

- od 17 – 18:45 hod. všichni

Pondělí 22. 1. 2018

- od 17 do 19 hod.

Úterý 30. 1. 2018

- od 19 do 20 hod.

Členky oddílu žen a starších žákyň mohou odevzdat přesnou částku s legitimací přímo Pavle Holanové během jejich   hodin.

Starší a mladší žáci mohou odevzdat přesnou částku s legitimací Vladimíru Kriglovi ml.

Členové věrné gardy se obrátí na sestru Boženu Podhornou.

____________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________

Platba probíhá pouze v hotovosti, a to na půl roku (leden až červen 2018) nebo na celý rok 2018.

Výše příspěvků jsou uvedeny na nástěnce nebo na webových stránkách sokola v sekci Oddíly, Příspěvky (www.sokol-strasnice.cz).

_____________________________________________­­­­­­­­­­­­­­­­_____________________________________

Noví členové:

Přihláška je k dispozici na webu sokola nebo u vedoucích hodin.

Doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30*40mm, R+D pouze foto dítěte).

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Příspěvky je nutné uhradit do 30. 1. 2018, poté oddíly uzavíráme!

Zaplacením příspěvků v řádných termínech nám výrazně ulehčíte práci.

Děkujeme           Sokol Strašnice (Pavla Holanová, holanova-pavla@seznam.cz)

27.11.2017