Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Přerušení činnosti z důvodu pandemie COVID-19 - AKTUALIZOVÁNO

Výbor TJ SOKOL Praha - Strašnice z. s. sleduje postupné rozvolňování sportovní a spolkové činnosti a bude Vás včas informovat o znovuobnovení cvičení v jednotlivých oddílech v souladu s platnými vládními opatřeními.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví!

Výbor TJ SOKOL Praha - Strašnice z. s., 29. 4. 2021

Změna termínu konání Valné hromady

S ohledem na aktuální omezení v rámci protiepidemiologických opatření oznamujeme, že se ruší konání Valné hromady dne 10.2.2021. Nový termín bude uveřejněn na základě vývoje situace a rozvolňování vládních opatření. Program VH k dispozici po kliknutí zde.

Stejně tak bude s ohledem na rozvolňování vládních opatření s předstihem uveřejněn předpokládaný začátek cvičení a informace o výběru příspěvků.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví,

Výbor TJ Sokol Strašnice, z.s.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.