Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

VÝBĚR PŘÍSPĚVKŮ - AKTUALIZOVÁNO

Výběr příspěvků na druhé kalendářní pololetí roku 2021 bude probíhat pouze v termínech, které jsou vyvěšeny ve vestibulu Sokola Strašnice a zde na webu (nutno přinést legitimaci).

TERMÍNY PRO ROK 2021:

Úterý    14. 9. 2021    od 18 do 19:30 hodin   všichni

Pondělí 20. 9. 2021    od 17 do 19 hodin        všichni

Středa  22. 9. 2021    od 16 do 17 hodin        jen oddíl Rodiče a děti

od 17 do 19 hodin        všichni

Pondělí   27.9.2021       od 17 do 19 hodin   všichni

Členové oddílu Věrné gardy se obrátí na Boženu Podhornou.

Výběr příspěvků v rámci sportovních oddílů zajistí vedoucí oddílů.

Platba probíhá pouze v hotovosti, a to na pololetí (září 2021 až leden 2022).

Výše příspěvků jsou uvedeny na nástěnce nebo na webových stránkách v sekci Oddíly, Příspěvky.

Další informace k zahájení cvičení v září 2021 a organizaci hodin viz příspěvek níže.

INFORMACE PRO NOVÉ ČLENY po kliknutí zde.

ZAHÁJENÍ CVIČENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022 -AKTUALIZOVÁN BOD 2) IV) !!!

DŮLEŽITÉ INFORMACE K ORGANIZACI CVIČENÍ OD 9/2021:

1) Bude uplatňována žlutá a zelená cesta při zahájení a ukončení cvičební hodiny jako v září 2020 (viz přiložený manuál níže). Rodičům (vyjma oddílu Rodiče a děti) nebude umožněn vstup do areálu Sokola Strašnice. Hodiny pro veřejnost jsou až do odvolání zrušeny.

2) Vstup cvičence do areálu bude podmíněn splněním a prokázáním se jednou ze tří možností dle aktuálního nařízení MZd ČR:

i) splněné očkování (uplynulo alespoň 14 dnů od druhé dávky vakcíny)

ii) prodělání onemocnění covid-19 v uplynulých 180 dnech

iii) provedený negativní Ag-test (ne starší 72 hodin) nebo PCR test (ne starší 7 dnů)

iv) děti ve věku 6-18 let mohou po skončení plošného testování ve školách předložit čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění - vzor čestného prohlášení naleznete v sekci Dokumenty zde (prosíme vyplnit před účastí na hodině !!!)

Uvedené podmínky v tomto bodě se netýkají dětí mladších 6 let! V oddíle Rodiče a děti nebude umožněna účast dětí starších 6 let na hodině.

3) Vedoucím hodin bude vedena evidence o všech cvičících - jména a kontaktu na rodiče (v případě epidemiologického šetření KHS) - po dobu 30 dnů od konání hodiny. Prosíme, aby rodiče dali dítěti při vstupu do objektu lísteček se jménem a kontaktem na rodiče pro snadnější zahájení cvičební hodiny a vedení evidence. Děkujeme.

4) Účast na hodině bude podmíněna předložením legitimace (vyjma nových členů, kterým bude teprve vystavena - platí pouze bod 3).

Děkujeme za pochopení. Těšíme se na Vás a věříme, že společně to zvládneme :)

Výbor TJ

manual anti-covid-obrázek

Změna termínu konání Valné hromady

S ohledem na aktuální omezení v rámci protiepidemiologických opatření oznamujeme, že se ruší konání Valné hromady dne 10.2.2021. Nový termín bude uveřejněn na základě vývoje situace a rozvolňování vládních opatření. Program VH k dispozici po kliknutí zde.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví,

Výbor TJ Sokol Strašnice, z.s.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.