Heslo jednoty

v srdci oheň."

LETNÍ TÁBOR 2021 - AKTUALIZOVÁNO

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci (trvající nouzový stav a omezení volného pohybu) bude výběr peněz, přihlášky a dalších dokumentů odložen. Konkrétní termíny budou s předstihem vypsány zde a obdržíte je i v e-mailové zprávě. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obraťte na hlavního vedoucího.

Lukáš Bartoš, hlavní vedoucí

lukas.bartos2@seznam.cz; 723 558 966

AKTUÁLNÍ INFORMACE

S ohledem na aktuální omezení v rámci protiepidemiologických opatření oznamujeme, že se ruší konání Valné hromady dne 10.2.2021. Nový termín bude uveřejněn na základě vývoje situace a rozvolňování vládních opatření. Program VH k dispozici po kliknutí zde.

Stejně tak bude s ohledem na rozvolňování vládních opatření s předstihem uveřejněn předpokládaný začátek cvičení a informace o výběru příspěvků.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví,

Výbor TJ Sokol Strašnice, z.s.

Přerušení činnosti z důvodu pandemie COVID-19

Z důvodu trvání nouzového stavu a nadále platných vládních opatření je od 14. 10. 2020 do odvolání PŘERUŠENA VEŠKERÁ cvičební a společenská činnost v TJ SOKOL Praha - Strašnice z.s. O dalších krocích bude veřejnost včas informována.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví!

Výbor TJ SOKOL Praha - Strašnice z.s.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.