Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Letní prázdniny

Od 29. června z důvodu letních prázdnin dočasně přerušujeme cvičení a přejeme Vám krásné léto plné nových zážitků.

Ať už jej budete trávit ve městě, v přírodě, doma nebo na cestách, s rodinou nebo s přáteli, užijte si jej aktivně, ve zdraví, pohodě a radosti a dopřejte i o prázdninách vašemu tělu dostatek zdravého pohybu. ;-)

Na podzim znovu začínáme od pondělí 10. 9. 2018.

Těšíme se na některé z Vás již v srpnu na sportovním soustředění a na ostatní v září!

Vaši cvičitelé Sokola Praha - Strašnice

Obrázky z Akademie 2018

Ve středu 13.6.2018 jsme uspořádali Slavnostní Akademii ke společnému výročí 100 let Československa a též 110 let naší jednoty.

Vám, co jste přišli, děkujeme za výbornou atmosféru, která přispěla tomu, že jsme si to všichni velice užili. S ostatními se rádi uvidíme v sokole na dalších akcích jako jsou Sobotní výlety, bačkorový bál, mikulášská nadílka či připravovaná divadelní ztvárnění dvou neobyčejných příběhů. Do té doby si zkraťte čekání například prohlédnutím fotografií z proběhlých událostí...

Výběr obrázků z Akademie najdete tady ve fotogalerii a řadu dalších fotografií i videí máme na naší facebookové stránce.

Váš Sokol Praha-Strašnice

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Pokud máte zájem přihlásit se do některého z oddílů Sokola Strašnice (nebo přihlásit své dítě), přijďte rovnou na hodinu konkrétního oddílu a domluvte se s vedoucím hodiny. Placení probíhá pravidelně v předem vypsaných termínech ve vestibulu sokolovny (většinou v rámci prvního měsíce konkrétního pololetí - leden či září).

Do oddílů Rodiče a děti a Předškoláci přijímáme pouze nové členy, kteří zaplatí v řádných termínech (to platí i pro stávající členy). Kdo nebude mít zaplaceno v termínu, nebude moci tyto hodiny navštěvovat a musí počkat případně do dalšího pololetí.

V ostatních oddílech záleží na dohodě s vedoucím hodiny a matrikářkou Pavlou Holanovou

(holanova-pavla@seznam.cz).

Bližší informace naleznete zde.

Přihláška pro dospělé zde.

Přihláška pro žactvo zde.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu TJ Sokol Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace TJ Sokol Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů si můžete stáhnout zde.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ Sokol Praha-Strašnice z.s.