Heslo jednoty

"V mysli vlast,

v paži sílu,

v srdci oheň."

Aktuální informace k nouzovému stavu!

Z důvodu nouzového stavu a nových vládních opatření od 14. 10. 2020 do 3. 11. 2020 bude v Sokole Praha-Strašnice PŘERUŠENA VEŠKERÁ cvičební a společenská činnost. O dalších krocích bude veřejnost včas informována.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví!

Výbor TJ SOKOL Praha - Strašnice z.s.

Od pondělí 7. 9. začínáme se cvičením!

Zavádíme však speciální opatření, abychom od sebe oddělili skupiny a vyvarovali se případného přenosu Covidu-19.

Prosíme, přečtěte si níže připravený Manuál bezpečnosti a respektujete pokyny našich cvičitelů a pomahatelů, budou se přísně držet společně domluvených uvážených postupů.

(po kliknutí na obrázek se zvětší, stáhnout v PDF si jej můžete v dokumentech, či zde)

Základní informace:

1. Všem, kteří měli zaplacené členské příspěvky v prvním pololetí, se platnost členství přesouvá do druhého pololetí a mohou chodit do Sokola dál. Nové členy do oddílů nebudeme v tomto pololetí přijímat. Upozorňujeme, že se jedná o členský příspěvek, a ne o poplatek za jednotlivé hodiny. Děkujeme za pochopení a respektování těchto rozhodnutí výboru.

2. Upozorňujeme, že cvičitelé mmj. z bezpečnostních důvodů nebudou na cvičení vpouštět cvičence, kteří u sebe nebudou mít členský průkaz!

3. Sledujte dále naše informační kanály pro případ nových změn.

Těšíme se na Vás! (v tělocvičně či na hřišti - dle počasí a rozhodnutí Vedoucího hodiny) :-)

manual anti-covid-obrázek

Fotografie z Letošního soustředění v Lučkovicích

V první půlce srpna jsme navzdory všem nepřízním osudu (a Covidových opatření) úspěšně absolvovali velmi nabitou "Cestu kolem světa za 80 dní". Stihli jsme ji totiž za pouhých sedm dní! Byla to velká zábava, ale děti na této cestě čekala i spousta náročné práce...

Posuďte sami z již kompletního výběru fotografií v Galerii, dostupného také kliknutím sem.

Objevíte tu větší nabídku než na Facebooku ;).

Děkujeme, že jste s námi své děti vyslali, bylo to s nimi prima :) .

Vaši cvičitelé Sokola Strašnice

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.