Heslo jednoty

v srdci oheň."

Strašnický výlet se Sokolem

Vážení přátelé zdravého pohybu,

srdečně Vás zveme na další putování se strašnickým Sokolem, nyní už s jistotou a

"Vesele do mlýna U Veselých"

Výlet se uskuteční v neděli 29. dubna 2018, od sokolovny vyrážíme v 9:30.

...

Slavnostní AKADEMIE

leták na akademii 2018

Těšíme se na Vás ve středu 13. června v 17 hodin. Přípravy jsou v plném proudu - máte se na co těšit ;).

Váš SOKOL Praha-Strašnice

Valná hromada 2018 - zdravice sestry Klímové a Sokolský slib

Ve středu 14.2. proběhla Valná hromada jednoty, která se nesla ve slavnostním duchu. Letošních 110 let od založení strašnické jednoty a 100. výročí vzniku Československa nám naše zasloužilá sestra Marta Klímová připomněla ve své nádherné poetické zdravici, o kterou se s vámi chceme podělit zde.

K této příležitosti se také třináct z našich bratrů a sester rozhodlo složit Sokolský slib a tím symbolicky vyjádřit, že se jejich konání řídí pevnými hodnotami. Skládání slibu si můžete prohlédnout zde.

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Přihláška žactva ZDE

Přihláška dospělí ZDE

...nebo u vedoucích hodin.

!U vedoucího oddílu se nejprve informujte, zda oddíl v současné době přijímá nové členy!

Pokud ano, s pověřenou osobou Pavlou Holanovou si domluvte na e-mailu: holanova-pavla@seznam.cz termín schůzky a doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40mm, R+D pouze foto dítěte).

!!!OD ROKU 2018 JSME PŘISTOUPILI KE ZVÝŠENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NĚKTERÝCH ODDÍLŮ!!!

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Děkujeme za pochopení.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.