Heslo jednoty

v srdci oheň."

Ukončení cvičení ve školním roce 2021/22

Cvičení dětských oddílů a žen bude ukončeno ve čtvrtek 30. 6. 2022,

jednotlivé oddíly po domluvě s oddílovým vedoucím mohou případně skončit o týden dříve, 23.6.

Aktuální termíny ukončení cvičení:

mladší žákyně - 29.6.

starší žákyně - 23.6.

ženy - 29.6.

mladší i starší žáci - 30.6.

Oddíl seniorů bude v prázdninovém provozu pod vedením B. Podhorné cvičit v úterky od 17 do 18 hodin,

případní individuální zájemci o udržení fyzičky z jiných oddílů se mohou přidat.

Oddíl mužů (dle domluvy - na každý týden zvlášť) v úterky od 19 do 20 hodin.

V příštím školním roce začínáme cvičit v pondělí 5. září 2022

NOVÍ zájemci o cvičení (žákovské a předškolní složky)

Žádosti přijímáme od začátku září, ne dřív!

Od začátku září tedy pište dotaz na email matriky, nebo přijďte přímo před příslušnou hodinou. Děkujeme.

Přejeme Vám příjemné léto a dětem aktivní a kvalitně prožité letní prázdniny.

Na vybrané zájemce se budeme těšit na táboře v srpnu a na ostatní na začátku září!

Cvičitelé, pomahatelé a činovníci Sokola Strašnice

TÁBOR (14.-21.8.2022)

Stav k půlce června: Zbývá 5 volných míst!

2022 tábor

Milí rodiče, kteří byste i letos rádi, nebo zvažujete poslat své dítko na naše sportovní soustředění, napište prosím jednoduchý email na "nacelnictvo@sokol-strasnice.cz" se jménem Vašeho dítěte a oddílem, který navštěvuje, a my Vám zpět zašleme Přihlášku s potřebnými informacemi o táboru.

Pokud se rozhodnete dítě / děti na tábor zapsat,

1. Potvrďte to co nejdříve v odpovědi na email s Přihláškou,

2. následujte instrukce v přihlášce včetně termínu a způsobu platby a výběru vyplněných přihlášek.

Přihlášení účastníci by již od konce května měli mít řádně zaplaceno a vyplněnou přihlášku včetně všech příloh a dokladů zaslanou emailem zpět! Nicméně aktuálně zaplňujeme volná místa - takže neváhejte napsat a požádat o přihlášku a další informace ;-) .

(posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, kopie očkovacího průkazu a kopie průkazu zdravotní pojišťovny)

Pokud byste se rozhodli, že dítě nepojede, napište nám Vaše rozhodnutí též, abychom zaplnili případná uvolněná místa.

Děkujeme a tšíme se na nové společné zážitky! 🙂

Za táborové vedoucí,
Jakub Slepička
náčelník

Oddílu Rodiče s dětmi

Vážení rodiče,

po zvážení našich možností, kdy nejsme schopni vlastními cvičiteli zajistit tyto lekce, jsme se ve výboru rozhodli, že od září pro cvičení Rodičů s malými dětmi alespoň umožníme zprostředkování alternativy - cvičení u externího týmu, Cviko.cz, s jejichž cvičitelkami jsme již dříve spolupracovali a měli dobrou zkušenost

Tyto lekce budou nabízené dle standardního ceníku Cviko.cz, lekce budou poskytovány ve vybraných časech i v naší sokolovně, nezávisle na členství v naší jednotě.

Pokud budete mít zájem o toto kvalitní cvičení s dětmi, koukněte se na jejich nabídku a kontaktujte tým Cviko.cz přes kontakty na jejich webu http://www.cviko.cz/. Cviko aktuálně začíná se zápisem dětí do příštího školního roku.

Připomínáme též, že žádosti o vrácení příspěvků kvůli přerušené činnosti oddílu přijímáme nejdéle do konce června 2022.

Prosíme proto všechny dotčené, kteří tak ještě neučinili, aby na email matriky jednoty:

(matrika@sokol-strasnice.cz) napsali následující údaje
- Jméno a Příjmení vašeho dítěte, číslo průkazu (z přední strany se Sokolem, 4místné), pro kontrolu i výši Vámi uhrazených příspěvků a také číslo účtu, kam máme o stokorunu nižší částku zaslat.

Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Jakub Slepička, jménem náčelnictva

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.