Heslo jednoty

v srdci oheň."

Mikulášská nadílka

Mikuláš

Přijďte si s námi ve středu 5.12. užít tradiční mikulášskou nadílku a naladit se poslechem koled a blekotání čertů na přicházející svátky. Začínáme v 16:45, opozdilce mohou odnést čerti.

Vstup je možný pouze s lístkem, který za 80 korun zakoupíte u vedoucích oddílů. Pro hodné děti bude připraveno sladké překvapení, které je součástí vstupného.

Těšíme se na Vás!

Mikuláš, Anděl a čertíci

PREMIÉRA DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ

plakát k premiéře

K příležitosti stoletého výročí založení Československa jsme se rozhodli vytvořit novou divadelní hru pro dospělé s nesmlouvavým názvem Jsem tu kvůli daním!“. Děj je inspirovaný krásnou knížkou britského spisovatele H. E. Batese „Poupata odkvétají v máji“.

Velká porce anglického humoru nadívaná českou kulturou vás vtáhne na venkov devadesátých let, abyste sledovali, jestli se mladému daňovému úředníkovi povede dokončit svůj úkol navzdory husímu zástupu kulinářských argumentů a vemlouvavému pohostinství velké farmářské rodinky.

Přijďte se podívat na jednu ze (světových ;-)) premiér tohoto představení do tělocvičny Strašnické sokolovny. Předpremiéra pro strašnické sokoly a rodiny herců je již 17.11. od 18 hodin a pro přátele Sokola Strašnice je premiéra 9.12. od 19 hodin

Lístky můžete zamluvit pouze u naší režisérky Ivany Kriglové ml., osobně nebo po telefonu (776 593 164). Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na Vás.

divadelní oddíl HEROES

110 let Sokola Strašnice

Přesně před 110 lety, dne 18. října 1908, se v bývalém hostinci U Trmalů rozhodlo o založení nové sokolské jednoty v rozrůstající se pražské čtvrti Strašnice. Tak vznikla naše sokolská jednota ve Strašnicích.

...

Uzavření oddílů

Do oddílů RODIČE A DĚTI (R+D) a PŘEDŠKOLNÍ DĚTI již nebudeme přijímat nové členy (neplatí pro sourozence členů těchto oddílů), a to po celý školní rok 2018/2019.

Důvodem je maximálně naplněná kapacita těchto hodin.

Členové s platnou legitimací mohou hodiny navštěvovat a případně v lednu přejít z oddílu R+D do oddílu předškolních dětí.

Děkujeme za pochopení.

Výbor Sokola Strašnice

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Pokud máte zájem přihlásit se do některého z oddílů Sokola Strašnice (nebo přihlásit své dítě), přijďte rovnou na hodinu konkrétního oddílu a domluvte se s vedoucím hodiny. Placení probíhá pravidelně v předem vypsaných termínech ve vestibulu sokolovny (většinou v rámci prvního měsíce konkrétního pololetí - leden či září).

Do oddílů Rodiče a děti a Předškoláci nyní nepřijímáme nové členy z důvodu maximálního vyčerpání kapacity hodin. Dále platí, že kdo nebude mít zaplaceno v termínu, nebude moci tyto hodiny navštěvovat a musí počkat případně do dalšího pololetí.

V ostatních oddílech záleží na dohodě s vedoucím hodiny a matrikářkou Pavlou Holanovou

(holanova-pavla@seznam.cz).

Bližší informace naleznete zde.

Přihláška pro dospělé zde.

Přihláška pro žactvo zde.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu TJ Sokol Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace TJ Sokol Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů si můžete stáhnout zde.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ Sokol Praha-Strašnice z.s.