Heslo jednoty

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Přihláška žactva ZDE

Přihláška dospělí ZDE

...nebo u vedoucích hodin.

!U vedoucího oddílu se nejprve informujte, zda oddíl v současné době přijímá nové členy!

Pokud ano, s pověřenou osobou Pavlou Holanovou si domluvte na e-mailu: holanova-pavla@seznam.cz termín schůzky a doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40mm, R+D pouze foto dítěte).

!!!OD ROKU 2018 JSME PŘISTOUPILI KE ZVÝŠENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NĚKTERÝCH ODDÍLŮ!!!

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Děkujeme za pochopení.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu TJ Sokol Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace TJ Sokol Praha‑Strašnice z.s.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ Sokol Praha-Strašnice z.s.