Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

PLACENÍ PŘÍSPĚVKŮ NA ROK 2020

Výběr příspěvků na první pololetí či celý rok 2020 bude probíhat pouze v termínech, které jsou vyvěšeny ve vestibulu Sokola Strašnice a zde na webu (nutno přinést legitimaci).

TERMÍNY PRO ROK 2020:

středa    15.1. od 17 do 19 h - všichni kromě R+D

úterý      21.1. od 17 do 18 h - všichni

pondělí  27.1. od 17 do 19 h - všichni

středa    29.1. od 16 do 17 h - jen R+D během hodiny

úterý        4.2. od 17 do 18 h - všichni

Do oddílů Rodiče a děti a Předškolní děti nepřijímáme nové členy z důvodu naplněné kapacity tělocvičny (u sourozenců je možné učinit výjimku)

POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ JE K DISPOZICI K VYTIŠTĚNÍ ZDE – PŘINESTE PROSÍM ŘÁDNĚ VYPLNĚNÉ S SEBOU!!!

Pokud by Vaše pojišťovna odmítla proplatit příspěvek na základě tohoto potvrzení, ozvěte se prosím na e-mail holanova-pavla@seznam.cz a bude Vám vystaven přímo daňový doklad.

Další informace zde.

Pozvánka na valnou hromadu 2020

V úterý 11. února se bude konat Valná hromada Sokola Strašnice, zváni jsou všichni členové naší jednoty.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.