Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Letní prázdniny

Od 29. června z důvodu letních prázdnin dočasně přerušujeme cvičení a přejeme Vám krásné léto plné nových zážitků.

Ať už jej budete trávit ve městě, v přírodě, doma nebo na cestách, s rodinou nebo s přáteli, užijte si jej aktivně, ve zdraví, pohodě a radosti a dopřejte i o prázdninách vašemu tělu dostatek zdravého pohybu. ;-)

Na podzim znovu začínáme od pondělí 10. 9. 2018.

Těšíme se na některé z Vás již v srpnu na sportovním soustředění a na ostatní v září!

Vaši cvičitelé Sokola Praha - Strašnice

Obrázky z Akademie 2018

Ve středu 13.6.2018 jsme uspořádali Slavnostní Akademii ke společnému výročí 100 let Československa a též 110 let naší jednoty.

Vám, co jste přišli, děkujeme za výbornou atmosféru, která přispěla tomu, že jsme si to všichni velice užili. S ostatními se rádi uvidíme v sokole na dalších akcích jako jsou Sobotní výlety, bačkorový bál, mikulášská nadílka či připravovaná divadelní ztvárnění dvou neobyčejných příběhů. Do té doby si zkraťte čekání například prohlédnutím fotografií z proběhlých událostí...

Výběr obrázků z Akademie najdete tady ve fotogalerii a řadu dalších fotografií i videí máme na naší facebookové stránce.

Váš Sokol Praha-Strašnice

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Přihláška žactva ZDE

Přihláška dospělí ZDE

...nebo u vedoucích hodin.

!U vedoucího oddílu se nejprve informujte, zda oddíl v současné době přijímá nové členy!

Pokud ano, s pověřenou osobou Pavlou Holanovou si domluvte na e-mailu: holanova-pavla@seznam.cz termín schůzky a doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku (oddíl Rodiče a děti (R+D) dvě: jednu za doprovod, jednu za dítě), částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40mm, R+D pouze foto dítěte).

!!!OD ROKU 2018 JSME PŘISTOUPILI KE ZVÝŠENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NĚKTERÝCH ODDÍLŮ!!!

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Děkujeme za pochopení.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu TJ Sokol Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace TJ Sokol Praha‑Strašnice z.s.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ Sokol Praha-Strašnice z.s.