Heslo jednoty

v paži sílu,

v srdci oheň."

Jarní prázdniny - přerušení cvičení

V době jarních prázdnin pro Prahu 1-5 (17.-21.2.2020) a pro Prahu 6-10 (24.-28.2.2020) se ruší cvičení všech dětských i žákovských složek a cvičení žen.

Cvičení začíná opět v pondělí 2. března 2020.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny!

LETNÍ TÁBOR 2020

Vyplněnou závaznou přihlášku na LETNÍ TÁBOR 2020 předejte i s platbou v hotovosti hlavnímu vedoucímu Lukášovi Bartošovi. Součástí musí být posudek o zdravotní způsobilosti dítěte účastnit se soustředění, kopie očkovacího průkazu a průkazu zdravotní pojišťovny.

Můžete tak učinit pouze v následujících termínech:

Úterý 3.3.2020 18,00 – 19,30 hodin
Středa 4.3.2020 18,00 – 19,30 hodin

V případě, že nemůžete odevzdat přihlášku a platbu včas, kontaktujte prosím Lukáše Bartoše. Děkujeme.

Lukáš Bartoš  (lukas.bartos2@seznam.cz; 723 558 966)

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O CVIČENÍ

Pokud máte zájem přihlásit se do některého z oddílů Sokola Strašnice (nebo přihlásit své dítě), přijďte přímo na hodinu konkrétního oddílu a domluvte se s vedoucím hodiny. Placení probíhá pravidelně v předem vypsaných termínech ve vestibulu sokolovny (většinou v rámci prvního měsíce konkrétního pololetí - leden či září). DO ODDÍLŮ RODIČE S DĚTMI (R+D) A PŘEDŠKOLNÍ DĚTI MOMENTÁLNĚ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY z důvodu naplnění kapacity hodin. Děkujeme za pochopení.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde.

Ve všech řípadech záleží na dohodě s vedoucím hodiny a matrikářkou jednoty Pavlou Holanovou.

(holanova-pavla@seznam.cz)

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.