Heslo jednoty

v srdci oheň."

LETNÍ TÁBOR 2021 - INFORMACE K ODJEZDU

Vážení rodiče,

na Váš e-mail byly zaslány bližší informace k nadcházejícímu letnímu táboru v RS Zátiší Plasy.

Pokud Vám e-mail nedorazil, napište mi prosím a zašlu Vám ho obratem. Děkuji za pochopení.

Hezké léto a těším se na shledání,

Lukáš Bartoš, hlavní vedoucí

(lukas.bartos2@seznam.cz; 723 558 966)

AKTUÁLNÍ INFORMACE K (NE)OBNOVENÍ ČINNOSTI

POZOR ZMĚNA PLATNÁ OD 1. 6. 2021!

S postupným relativně rychlým rozvolňováním se na vědomost dává, že je možnost cvičení venku na hřišti. Proto je na poslední měsíc možnost obnovení dospělých složek. Po domluvě s vedoucími oddílů se na měsíc červen otevírá oddíl zdravotního cvičení pro seniory, mužů a dorostenců s tím, že cvičenci MUSÍ před sportováním podstoupit PCR test (platnost max. 7 dní) či antigenní test (platnost max. 72 hod.), mít potvrzení o prodělané nemoci nebo mít vystavený certifikát od Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování.

Z organizačních důvodů se do konce školního roku bohužel neobnoví cvičení dětských složek a žen, ale nezoufejte, doufejme v lepší zítřky a pořádný a plný start v září!

Organizační poznámka pro Dorostence a muže:

Na celý červen (o letním provozu bude informace zde na webu) posouváme začátek společného cvičení Dorostu a mužů na 18:00 (budou jen v úterky) a navazující samostatné cvičení mužů na 19:00 (i čtvrtky). Přijďte prosím včas a nezapomeňte si potvrzení. Na letním provozu se domluvíme na hodinách a informace budou případně zde na webu.

Děkujeme a těšíme se na Vás. Náčelnictvo

______________________________________________________________________________________________

VYJÁDŘENÍ VÝBORU TJ SOKOL PRAHA – STRAŠNICE Z. S. ZE DNE 14. 5. 2021 K NEOBNOVENÍ ČINNOSTI DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021

Vzhledem k současným protiepidemickým opatřením a po pečlivém uvážení celé situace se Výbor TJ rozhodl do konce školního roku 2020/2021 neobnovovat činnost v jednotě.

Dle aktuálně platných opatření a nejbližšího výhledu je spolková činnost bohužel nadále zakázána, když možnost využívání vnějších nebo vnitřních sportovišť mají pouze sportovní svazy. Sokol Strašnice jako zájmový spolek sportovním svazem není. (Mimořádné opatření vlády účinné od 17. 5. 2021, bod I./15. e) a dále body I./4. b), h): https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/maloobchody-0448_1.pdf).

I kdyby byla vládní opatření v budoucnu změněna v náš prospěch, nelze vzhledem k nehrazení členských příspěvků v letošním roce (a s tím spojená absence úrazového pojištění a evidence členů) předpokládat začátek cvičení, zvlášť za situace, kdy je konec druhého kalendářního pololetí za dveřmi.

Aktuální situace nás mrzí, doufali jsme, že vláda bude na spolky myslet více a dříve. Ačkoli bychom rádi viděli na našem hřišti opět cvičební aktivitu a nejsme spokojeni s odmítnutím těch, kteří se těší na pohyb, Sokol Strašnice je povinen dodržovat vládní nařízení a opatření přijatá v souvislosti s potlačováním pandemie covid-19 stejně jako všichni občané.

Předpokládáme plné obnovení sportovní a spolkové činnosti od září 2021. Konkrétní datum zahájení cvičení a výběru členských příspěvků bude oznámeno na základě aktuální epidemiologické situace v druhé polovině měsíce srpna prostřednictvím webových a facebookových stránek jednoty a na nástěnce u vstupu.

Děkujeme za pochopení a za zachování přízně. Přejeme Vám příjemně strávené letní prázdniny a v září se těšíme na viděnou.

Výbor TJ Sokol Praha – Strašnice z. s.

Změna termínu konání Valné hromady

S ohledem na aktuální omezení v rámci protiepidemiologických opatření oznamujeme, že se ruší konání Valné hromady dne 10.2.2021. Nový termín bude uveřejněn na základě vývoje situace a rozvolňování vládních opatření. Program VH k dispozici po kliknutí zde.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví,

Výbor TJ Sokol Strašnice, z.s.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.