Heslo jednoty

v srdci oheň."

INFORMACE PRO NOVÉ ČLENY

NOVÍ ČLENOVÉ:

Přihláška je k dispozici v sekci Dokumenty (zde) nebo u vedoucích hodin.

Doneste, prosím, řádně vyplněnou přihlášku, částku výše příspěvku, 10 Kč na vydání nové legitimace a fotografii obličeje (30x40 mm).

Vyhotovená legitimace vám bude předána na místě, či později (dle časových možností) na vaší příslušné hodině vedoucím oddílu.

Více informací zde.

Do oddílu PŘEDŠKOLNÍ DĚTI a oddílu RODIČE A DĚTI (R+D) budou přijímáni noví členové nejdříve v lednu 2020! Děkujeme za pochopení.

Podzimní prázdniny

Z důvodu státního svátku v pondělí 28. října a následných podzimních prázdnin ve dnech 29. a 30. října 2019 odpadá v těchto dnech cvičení všech žákovských složek (R+D, předškolní děti, žactvo) a také cvičení žen.

Děkujeme za pochopení.

Desatero Sokola Strašnice

Desatero, které graficky ztvárnila naše bývalá cvičitelka Iveta Kalinová, je vystaveno jako motivace k pravidlům slušného chování pro naše děti na chodbě vedle dveří do sálu naší sokolovny.

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.