Heslo jednoty

v srdci oheň."

TÁBOR (14.-21.8.2022)

2022 tábor

Milí rodiče, změnily se Vám plány? Zvažujete i nyní poslat své dítko na náš týdenní tábor?
Napište prosím jednoduchý email na "nacelnictvo@sokol-strasnice.cz" se jménem Vašeho dítěte, a my Vám zpět zašleme Přihlášku s potřebnými informacemi o táboru. Pro rychlejší odpověď rychlejší odpověď volejte na mobil (773 143 315).

Děkujeme a tšíme se na nové společné zážitky! 🙂

Za táborové vedoucí,
Jakub Slepička
náčelník

Letní prázdniny a začátek cvičení ve školním roce 2022/23

NOVÍ zájemci o cvičení (žákovské a předškolní složky)

Žádosti přijímáme od začátku září, ne dřív.

Od začátku září tedy pište dotaz na email matriky, nebo přijďte přímo před příslušnou hodinou. Děkujeme.

Přejeme Vám všem příjemné léto a dětem aktivní a kvalitně prožité letní prázdniny.

Na vybrané zájemce se budeme těšit na táboře v srpnu a na ostatní na začátku září!

Cvičitelé, pomahatelé a činovníci Sokola Strašnice

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.