Heslo jednoty

v srdci oheň."

TÁBOR (14.-21.8.2022)

2022 tábor

Milí rodiče, kteří byste i letos rádi, nebo zvažujete poslat své dítko na naše sportovní soustředění, napište prosím jednoduchý email na "nacelnictvo@sokol-strasnice.cz" se jménem Vašeho dítěte a oddílem, který navštěvuje, a my Vám zpět zašleme Přihlášku s potřebnými informacemi o táboru.

Pokud se rozhodnete dítě / děti na tábor zapsat,

1. Potvrďte to co nejdříve v odpovědi na email s Přihláškou,

2. následujte instrukce v přihlášce včetně termínu a způsobu platby a výběru vyplněných přihlášek.

Nejpozději do 16.5. byste měli mít řádně zaplaceno a vyplněnou přihlášku včetně všech příloh a dokladů zaslanou emailem zpět!

(posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, kopie očkovacího průkazu a kopie průkazu zdravotní pojišťovny)

Pokud byste se rozhodli, že dítě nepojede, napište nám Vaše rozhodnutí též, abychom zaplnili případná uvolněná místa.

Děkujeme a těšíme se na nové společné zážitky! 🙂

Za táborové vedoucí,
Jakub Slepička,

náčelník

Oddílu Rodiče s dětmi

Vážení členové oddílu Rodiče a děti, jelikož se nám dosud nepodařilo sehnat adekvátní náhradu na vaše cvičení, rozhodl se výbor, že všem členům, kterým nebylo umožněno s dítětem chodit cvičit, vrátí odpovídající část poskytnutých finančních příspěvků. Prosíme proto všechny dotčené, kteří tak ještě neučinili, aby na email matriky jednoty (matrika@sokol-strasnice.cz) napsali následující údaje - Jméno a Příjmení vašeho dítěte, číslo průkazu (z přední strany se Sokolem, 4místné), pro kontrolu i výši Vámi uhrazených příspěvků a také číslo účtu, kam máme o stokorunu nižší částku zaslat. Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace. Jakub Slepička, jménem náčelnictva

Upozornění - cvičení Oddílu Rodiče a děti

Vážení rodiče,
oddíl Rodičů a dětí bude muset být s okamžitou platností (včetně nejbližšího cvičení) z důvodu nedostatku cvičitelů do odvolání pozastaven. O případném znovuobnovení budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Výbor jednoty, 22.2.2022

Upozornění

Vstupem do areálu Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha-Strašnice z.s. či účastí na jakékoli akci našeho spolku dáváte souhlas s možností pořizování audiovizuálních záznamů vaší osoby a s jejich potenciálním zveřejněním za účelem propagace Tělocvičné Jednoty SOKOL Praha‑Strašnice z.s.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v záložce Dokumenty.

Děkujeme za vaši přízeň

Váš TJ SOKOL Praha-Strašnice z.s.