SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2020

Místo konání: RZ Lučkovice, Lučkovice 269, 398 01 Mirotice

Termín konání: 8. – 15. srpna 2020

Vážení rodiče,

na základě aktuální epidemiologické situace (t.č. květen 2020) letní tábor TJ Sokola Strašnice v srpnu proběhne podle plánů (resp. za podmínek nařízených MZd/KHS). O případných změnách Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení a za zachování přízně.

K autobusu je nutné přinést posudek o zdravotní způsobilosti dítěte účastnit se soustředění, kopii očkovacího průkazu a průkazu zdravotní pojišťovny, pokud jste tak již neučinili při odevzdávání platby a přihlášky. Bez těchto dokumentů nemůže dítě odjet.

Při odjezdu se k autobusu v sobotu 8. srpna 2020 dostavte nejpozději ve 14.45 hodin pro zajištění hladkého odjezdu. U autobusu obdržíte list o bezinfekčnosti a čestné prohlášení, které budete muset na místě vyplnit!

Pokud Vaše dítě pravidelně užívá nějaké léky, budou aplikovány zdravotnicí pouze na základě dodané lékařské zprávy.

V sobotu 15. srpna 2020 si pro Vaše ratolesti přijeďte nejpozději do 10.00 hodin (do navigace zadávejte "Lučkovice 269" - obec Lučkovice je od areálu vzdálena několik kilometrů). Z preventivních důvodů bude letos zrušen tradiční navazující program pro rodiče včetně promítání fotek. Své děti si budete moct odvézt hned po převzetí u hlavního vedoucího. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že i tak si letní tábor všichni užijeme. Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Za celý kolektiv vedoucích,

Lukáš Bartoš, hlavní vedoucí

***********************************************************************************************

Veškeré informace o soustředění a aktuální situaci Vám poskytne hlavní vedoucí:

Lukáš Bartoš  (lukas.bartos2@seznam.cz; + 420 723 558 966)

(Původní zástupce hl. vedoucího Alžběta Kujanová se sportovního soustředění nezúčastní.)