- cvičitel III. třídy všestrannosti

- cvičitelka oddílu žen

email: jita.horakov@seznam.cz

mobil: +420 773 023 057

Narodila jsem se v roce 1983 a žila s rodiči dlouhá léta v malebném městečku Česká Kamenice. A i když mi je sport blízký od dětství, do Sokola jsem nikdy nechodila, neb v okolí žádný nebyl. Dostatečně mi ale stačila příroda, lesy a louky. Stejně jako každému maloměstskému dítěti. Studia mě však přivedla nejprve do Teplic, kde jsem vystudovala Vyšší odbornou zdravotnickou školu v oboru Fyzioterapie, poté následovalo studium na 1.lékařské fakultě Karolovi Univerzity v oboru Nutriční terapeut.

Plná nadšení a elánu jsem se vrhla do prvního zaměstnání, kde jsem uplatnila obě své profese a nabírala na zkušenostech, jak ve cvičení s dospělými, tak i ve cvičení s dětmi. Zde jsem měla štěstí a poznala jsem skvělou kolegyni, pak i kamarádku Zuzku Borkovcovou. Jelikož je Zuzka ženou náčelníka Sokola (Patrika), byla jsem rychle zasvěcena a už jsou tomu skoro 3 roky, co vypomáhám jako cvičitelka oddílu žen.

Skupinovému cvičení se věnuji již několik let, ať už se jedná o rychlejší formy, jako jsou fitbally, kruhový trénink, tak si ráda zacvičím i pomalejší formy zdravotního cvičení a cvičení s pomůckami.

Do Sokola chodím velmi ráda, obklopit se nadšenci s velkým srdcem, kteří vychovávají ,,Sokolíky,, v dalších generacích. Ale také oprostit se od všedních starostí, zrelaxovat a doplnit energii se super ženskými.

Kromě sportu si ráda pochutnám na dobrém jídle, poslechnu si pěknou hudbu, vyrazím někam s přáteli na čundr, pocestovat a nebo jen tak polenošit.

DSCN0145.jpg DSCN1755.jpg IMG_0259.jpg IMG_1789.jpg IMG_1888.jpg IMG_20170129_104547.jpg P5311621.jpg P7190095.jpg P8230007.jpg