- pomahatel základních pohybových aktivit

- pomahatelka oddílu mladších žákyň
- pomahatelka oddílu předškolních dětí

email: zuzijojo@seznam.cz

mobil: + 420 723 628 756

Narodila jsem se 13. 4. 2001. Se sestrou chodíme do Sokola od malička - zhruba od tří let. Jako malá jsem byla považována za hyperaktivní dítě, takže jsem v Sokole nechala všechnu přebytečnou energii a doma jsem byla za zlatíčko. Toto mi „vydrželo“ dodnes. Chodím se tam nejen odreagovat, ale i naučit se novým aktivitám, a hlavně stát se dobrou cvičitelkou.

Do nedávna jsem závodně 8 let tančila rock´n´roll. Veškeré aktivity tam byly směřovány na výkon a poraněné kotníky byly vedlejší, proto jsem to ukončila.

V Sokole se cítím svobodně a hrozně mě to baví. Chodím tam nejen za zábavou, ale hlavně za dětmi - jako pomahatelka předškolních dětí a mladších žákyň.

Nyní navštěvuji Základní školu Hostýnská, ale příští rok se chystám na pedagogickou školu. V Sokole jsem si uvědomila, jak moc ráda trávím čas s dětmi, a proto se tomu chci věnovat nadále.

Věřím, že tam budu chodit ještě hodně dlouho – třeba až do důchodu. :-)

DSC03461.JPG DSCN4832.JPG IMG_2964.JPG nic 045.jpg ipad 231.JPG 3.JPG