- pomahatel základních pohybových aktivit

- pomahatel oddílu mladších žáků

email: profous@gymvod.cz

mobil: + 420

Jmenuji se Tomáš Profous a narodil jsem se 29. listopadu 2000. Sokol pravidelně navštěvuji od svých 4 let, kdy jsem začal chodit na předškoláky. Do první třídy jsem šel na základní školu Gutova a v sedmé třídě jsem odešel na šestileté gymnázium Voděradská.Ve škole mě nejvíc baví dějepis a čeština. Naopak nemám rád matiku a biologii. K mým koníčkům patří sporty, hraní na počítači a v neposlední řadě i poslouchání hudby. V zimních měsících mě také baví jezdění na lyžích a v létě určitě plavání. V Sokole mě nejvíc baví asi softball a basketball. V Sokole pomáhám s cvičením mladších žáků a sám navštěvuji oddíl starších žáků. Do Sokola chodím, protože se tam vidím se svými kamarády a také proto, že práce s mladšími žáky mě naplňuje, a je skvělé vidět jejich pokroky. Sokol mě neskutečně baví a naplňuje a já doufám, že mě bude bavit ještě hodně dlouho.

DSCN0634.jpg z140a.jpg IMG_20140716_123620.jpg DSCF1804.JPG