- cvičitel III. třídy všestrannosti

- vedoucí oddílu rodičů s dětmi
- cvičitelka oddílu předškolních dětí

- členka kontrolní a revizní komise jednoty

email: rcukr@seznam.cz

mobil: +420 733 572 604

Jmenuji se Renata Cukrová a narodila jsem se v létě 1974. Moje profese je zároveň i mým koníčkem, a to modistka, výroba divadelních a filmových klobouků. Svou profesi využívám i při karnevalech a v sokolském divadelním spolku Hereos. I když jsem chodila na základce na gymnastiku, do Sokola Strašnice jsem začala chodit až se svými dvojčaty v roce 2006 Petrem a Martinem, kteří dnes jsou už sami pomahateli v různých oddílech. V roce 2008 jsem se nechala ukecat a začala cvičit rodiče s dětmi, na dva roky jsem si vyzkoušela cvičit předškoláky. Teď už „cvičím jen rodiče s dětmi“. Je zvláštní, ale zároveň krásné pozorovat, jak z těch mrňousků, kolikrát v plenkách, vyrůstají školáčci a vlastně dnes už i pomahatelé a mladší vedoucí, kteří sami dokáží vést hodinu a sami předávat zkušenosti, co se naučili. Také jsem vyzkoušela se sokolem tábor poprvé v roce 2011 a letos jedu zase.

renca-1.jpg renca-2.jpg renca-3.jpg