- cvičitel základních pohybových aktivit

- cvičitel oddílu mladších žáků
- vedoucí oddílu starších žáků

email: slepinda@gmail.com

mobil: +420 739 592 516

Jmenuji se Jan Slepička, narodil jsem se 20. Října 1996 a nyní chodím šestým rokem do Křesťanského gymnázia v Hostivaři.
Už od malička jsem nebyl moc sportovně nadaný kluk a hodně jsem se styděl, hlavně za svou trochu kulatější postavu. To mě v mnoha ohledech dost omezovalo. Když mě a mého bratra rodiče přivedli do Sokola - Strašnice, v mých deseti letech, tak jsem začal pociťovat, že se mohu postavit sám sobě i překonat strach z nových věcí. V Sokole jsem si našel spoustu kamarádů, kterým mohu plně důvěřovat a kteří mě berou takového, jaký jsem. Kdykoliv jsem potřeboval, tak mi vždy někdo pomohl.
A tak to jde i dál. Jsem o něco starší a začínám chápat, že to, jak se kdysi chovali ostatní ke mně, bych měl předávat dál. Snažím se tedy v dětech, se kterými dvakrát týdně cvičím a jednou za rok jezdím na tábor, vzbudit nejenom zájem něco dělat, ale i nebát se poznávat nové věci. Zjišťuji, že mě tato práce naplňuje a doufám, že ji dělám správně.
Mezi mé koníčky patří sport, historie, knihy, výtvarná umění a spousta dalších skvělých věcí, jako je trávení času se svými kamarády, nebo cestování po různých částech světa. Také se rád kouknu na nějaký ten dobrý film, nebo si zahraju nějakou hru na počítači.
Do Sokola chodím rád a rád zde i pomáhám. Zároveň doufám, že ve mne to nadšení, které jsem získal v průběhu let, zůstane. A že budu navštěvovat Sokol ještě dlouho. Myslím, že bez Sokola by mi něco chybělo.

slepickajan-1.jpg slepickajan-2.jpg slepickajan-3.jpg slepickajan-4.jpg