- cvičitel základních pohybových aktivit

vedoucí oddílu předškolních dětí
- cvičitelka oddílu starších žákyň

email: adelbezdekova@gmail.com

mobil: +420 730 174 982

Jmenuji se Adéla Bezděková. Narodila jsem se v lednu 1998 a Sokol navštěvuji od svých 5 let. Poprvé jsem nastoupila do oddílu předškolních dětí, potom do oddílu ml. žákyň, kde jsem současně chodila i do závodního družstva a dnes cvičím spolu se staršími žákyněmi. Pravidelně pomáhám v oddílu předškolních dětí. Studovala jsem na ZŠ Brigádníku a teď studuji na čtyřletém gymnáziu Přípotoční. Dlouhodobě jsem hrála florbal. Mimo sportování v Sokole se věnuji ještě sportům jako je tenis, cyklistika, volejbal, lyžování a turistika. Práce s dětmi mě velmi baví. V Sokole jsem našla spousty úžasných lidí, které bych v životě za nic nevyměnila. Chodit do Sokola je výborně strávený čas a proto to můžu každému doporučit.

Adelka-1.JPG Adelka-2.jpg Adelka-4.jpg Adelka-5.jpg Adelka-3.JPG