- cvičitel základních pohybových aktivit

vedoucí oddílu předškolních dětí
- cvičitelka oddílu starších žákyň

- náčelnice jednoty od roku 2019

email: adelbezdekova@gmail.com

mobil: +420 730 174 982

Jmenuji se Adéla Bezděková a narodila jsem se 26. 1. 1998. Má školní léta započala na ZŠ Brigádníků, kterou jsem po devítileté povinné základní školní docházce opustila a přešla na čtyřleté sportovní gymnázium Přípotoční. Na gymnáziu jsem v roce 2017 úspěšně složila maturitní zkoušku a v současné době studuji na Provozně ekonomické fakultě na ČZU.

Sokol navštěvuji od svých 5 let a prošla jsem téměř všemi druhy oddílů. Nejprve jsem chodila do oddílu předškolních dětí, později do oddílu mladších žákyň, kde jsem současně chodila i do závodního družstva a potom do oddílu starších žákyň. Přibližně ve svých 14 letech jsem se společně s Lukášem Bartošem stala pomahatelkou předškolních dětí a později i pomahatelkou starších žákyň. Prostřednictvím různých školení se ze mě stal cvičitel III. kategorie, a tak jsem se ve svých 18 letech stala cvičitelkou. Osobně se nejvíce zaměřuji na oddíl předškolních dětí, kde jsme se společně s Lukášem stali i hlavními vedoucími. Také jsem ale samozřejmě zůstala i u starších žákyň, kde stále aktivně cvičím ty naše puberťačky.

Ve svém volném čase se taky ráda věnuji dětem a to prostřednictvím jejich hlídání. Ráda sportuji, nejvíce mě oslovují týmové sporty. Dále ráda cestuji, navštěvuji různé kulturní akce, poslouchám hudbu a mnoha dalšího.

V roce 2019 jsem se stala náčelnicí jednoty.

Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Co je důležité je fakt, že spousta dnešních dětí neumí základní pohybové aktivity (např. skákat přes švihadlo, kotrmelec, atd...). Sokol je úžasný v tom, že Vás nebo Vaše děti všem těmto aktivitám naučí. V Sokole jsem našla spousty úžasných lidí, které bych v životě za nic nevyměnila. Chodit do Sokola je výborně strávený čas a proto to můžu každému doporučit.

Adelka-1.JPG Adelka-2.jpg Adelka-4.jpg Adelka-5.jpg Adelka-3.JPG 1.jpg 2.jpg 4.jpg 5.jpg 7.jpg 6.jpg 3.jpg