Úvodní strana / Akce / Ostatní akce /

Florbal 24 hodin

Místo konání zápasu: Tělocvična TJ SOKOL Praha Strašnice

Zahájení zápasu: 4.3.2016 v 20:00 (zápis 19:00 - 19:30)

Ukončení zápasu: 5.3.2016 v 20:00

Účastnický poplatek činí: členské startovné 150,- Kč / nečlen 350,-

Věková hranice účastníků: 15 - 50 let.

Pravidla: obdrží každý účastník při presenci.

Organizační záležitosti:

Presence probíhá před zahájením zápasu v pátek 4. března 2016 od 19:00 do 19:30. Presence bude stvrzena podpisem do presenční listiny a zaplacením vstupního poplatku 150,- / 350,-. Zároveň s poplatkem bude uhrazena vratná kauce 500,-. Vratná kauce je novinkou minulého ročníku, vznikla z poučeních předchozích turnajů. Jsme bohužel v 21. Století a nemůžeme spoléhat na lidskou solidnost a jiné dřív tak přirozené hodnoty. Jedná se o kauci, kterou každý bez výjimky uhradí na začátku turnaje a dostane ji na závěr turnaje jako sladkou odměnu za splněný výkon. Pokud někdo odejde dříve jen protože už nemůže tak kauce propadá. Jedinci, nedejbože, odvezení sanitkou kauci samozřejmě dostanou zpět. Je to opatřením proti těm nemorálním a ne proti nešikovným…
Po presenci bude každý účastník seznámen s pravidly, rozdělením týmů a průběhem hry. Každý účastník obdrží 1,5 l iontového nápoje (bude zde k dispozici sirup s možností naředění nápoje do vlastní lahve) a pár energetických tyčinek (počet záleží na síle rublu a aktuální ceně v Lidlu). Na místě je možnost zakoupit si instantní polévku či teplý toust. Bezplatně poté bude k použití varná konvice.

Sraz účastníků 24 hodinového zápasu ve florbale bude uskutečněn jednu hodinu před zahájením zápasu, tj. dne 4. března 2016 v 19.00 hodin v tělocvičně TJ Sokol Praha Strašnice.
půl hodiny po srazu probíhá presence.
rozdělení účastníků do družstev a skupin, vysvětlení pravidel a drobné organizační záležitosti budou upřesněny půl hodiny před zahájením zápasu. Tj. 19:30, prosím všechny tedy ať nejpozději 19:30 jsou na place.
v průběhu celého zápasu bude každou 2 hod. kontrolována tělesná hmotnost jednotlivých hráčů.
každý hráč obdrží pár kusů ovocných tyčinek, 1ks čokolády, 1,5l iontového nápoje. Po celý zápas bude možno zakoupit iontové a jiné nápoje, polévky, čokolády, toasty, atd. Ostatní jídlo (především ovoce a zeleninu, kuskus, těstovinové saláty), tekutiny a osobní potřeby s sebou.
Každý účastník si s sebou vezme dostatečný počet náhradních sportovních oděvů a spacák. Ideálně na každé střídání nové oblečení (určitě ponožek) a doporučujeme dva páry sálové obuvi. (V žádném případě novou obuv)
Hra probíhá stylem dvě hodiny hraješ, dvě hodiny odpočíváš. Hraje se zápas mezi dvěma týmy, přičemž každý tým má část A a B. Části A a B se střídají po dvou hodinách, ale hrají pro jedno stejné skóre.
V ceně vstupního poplatku je zdravotní a úrazové připojištění

Za TJ SOKOL Praha - Strašnice se těší na Vaši účast a přeje Vám nezapomenutelný sportovní zážitek,

Předběžné přihlášky a dotazy směřujte na vedoucího sportu:    Jaroslav Malina

jarmal512@gmail.com