- cvičitel základních pohybových aktivit

- cvičitel oddílu předškolních dětí

email: lukas.bartos2@seznam.cz

mobil: +420 723 558 966

Jmenuji se Lukáš Bartoš a narodil jsem se 13. června 1997. Moje školní docházka začala na jazykové základní škole Lupáčova na Praze 3, ze které jsem přešel na osmileté gymnázium Omská na Praze 10, kde jsem své studium úspěšně zakončil maturitou v roce 2016. Baví mě chemie, mým snem bylo se dostat na Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové. A to se mi i splnilo. :-)

Do Sokola jsem poprvé přišel jako malý prcek asi ve čtyřech letech do oddílu předškolních dětí. Jak šel čas a já stárnul, navštěvoval jsem postupně další následující oddíly – mladší a starší žáky, dorostence. Začal jsem si uvědomovat, že Sokol je pro mě hodně důležitý a chci se mu věnovat mnohem více. Stal jsem se pomahatelem a pravidelně jsem docházel na hodiny mladších a starších žáků. Poměrně náhodou jsem se dostal k hodinám předškolních dětí. Z původně jen pár povinných hodin v rámci školení se vyklubalo moje rovněž pravidelné působení v rámci středečních hodin předškoláků. V roce 2015 jsem se stal cvičitelem a začal vést hodiny předškoních dětí. Je to pro mě obrovská zkušenost a moc mě to baví. Bohužel kvůli studiu v Hradci Králové je mnohdy těžké mé působení v Sokole skloubit se školou, ale společně s parťačkou Adélou Bezděkovou se snažíme hodinám předškolních dětí věnovat maximum.

Jsem sportovně založený člověk, a tak není divu, že můj volný čas kromě Sokola zaplňuje i celá řada jiných sportů (např. lyžování, plavání, cyklistika…). Když potřebuji vypnout a odreagovat se, dopřeju si procházku přírodou, vyjeu si na kole a nebo strávím čas jen posloucháním hudby. Život bez Sokola si nyní nedovedu vůbec představit, a proto doufám, že Sokol zůstane součástí mého života ještě hodně dlouho... - navždy! :-)

lukas4 lukas1 04.jpg lukas2 Luky-4.jpg